Wszystkie bestsellery
  • Metody płatności

    Metody płatności

DYSTRYBUCJA ARB w POLSCE

Korzenie ARB sięgają 1975, kiedy to założyciel firmy, Tony Brown, zainspirował się wyprawą samochodów 4x4 przez kraniec Terytorium Północnego Australii.
Podczas tej wyprawy, kierowcy musieli polegać na źle dopasowanym wyposażeniu domowej roboty, które nie było zaprojektowane na rozległe ekspedycje po pustynnych obszarach środkowej Australii. Nieskończona ilość wyboistych dróg, ekstremalnie wysokie temperatury oraz ciężkie ładunki zabrane przez australijskich podróżników, były mordercze dla pojazdów, które regularnie narażone były na takiego typu warunki.
Tony przez wiele lat trudził się nad swoim Land Roverem Series 1, który okazywał się niezwykle pomocny dla innych podczas jego podróży na kraniec Terytorium Północnego. Zniszczone zderzaki i połamane bagażniki zapewniały Tony'emu regularne wykorzystywanie jego umiejętności. Przez te doświadczenia zrodził się pomysł ? dobrze zaprojektowane, trwałe wyposażenie, które miało sprostać surowym wymaganiom właścicieli samochodów 4x4.
Po powrocie do Melbourne, Tony zastosował teorię w praktyce i zaczął pracować w w garażu rodziców, aby usunąć niedoskonałości produktów, które ujawniły się podczas swojej wyprawy. To było dokładnie to, na co australijscy kierowcy 4x4 czekali, ARB (inicjały od Anthony'ego Ranald'a Brown'a) zostało założone.
Dzisiaj, ARB jest największym producentem i dystrybutorem akcesoriów 4x4 w Australii. Jesteśmy obecni na arenie międzynarodowej, mając siedziby w USA, Europie i na Bliskim Wschodzie, a nasza sieć eksportowa obejmuje ponad 100 krajów dookoła świata. Nasza filozofia nigdy nie zboczyła ze swojego oryginalnego kursu ? jakość, niezawodność i praktyczność ponad wszystko inne.

icon

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 3000 zł

icon

ZWROTY

14 dni na zwrot towaru

icon

Pracujemy 9:00-17:00

od poniedziałku do piątku

icon

SZYBKIE PŁATNOŚCI

tylko bezpieczne formy płatności

Śledź nas na Facebooku